Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /data/web/virtuals/222899/virtual/www/wp-content/themes/newscast/framework/classes/description_walker.php on line 43
Pour Féliciter 2019 - Základna hokejových mistrů

Pour Féliciter 2019

Led 04, 2019

Ačkoliv jsme se rozhodli v následujícím roce v naší činnosti nepokračovat, přejeme všem úspěšný rok 2019 a děkujeme našim přátelům, obchodním partnerům a především všem rodičům i hráčům za projevenou důvěru a spolupráci.

Věříme, že naše osmiletá činnost naplnila všechna vaše očekávání a že si hráči z našich tréninků, kempů, zápasů i turnajů odnesli nejen cenné kovy, ale i obohacující hokejové zkušenosti.

Z mnohých hráčů jsou dnes již dospělí muži, někteří z nich už hokej třeba ani nehrají, jiní mají našlápnuto na velmi slibnou kariéru. A nám je ctí, že jsme mohli vstoupit do života každému z nich a že jsme měli příležitost ovlivnit nejen jejich hokejové, ale i lidské hodnoty.

Na ZHM plynule navazuje společnost Overseas Hockey Agency, která pod vedením pana trenéra Baruse zprostředkovává veškerou agendu spojenou s hokejovým pobytem evropských hráčů v Kanadě.

www.overseashockey.com